Úvod

Vítáme Vás na stránkách,které se věnují mediálně sledované tzv.Svitavské kauze z 20.7.2001 ohledně usmrcení Róma Otto Absolona(zemřel 21.7.2001 v 9:25 hod. v nemocnici ve Svitavách),za které byl 4.3.2003 odsouzen pan Vlastimil Pechanec(narozen 9.11.1979)ze Svitav k výjimečnému trestu 17 let!

Prostor věnujeme také nově i politickým procesům současnosti,bezpráví,svobodě slova,politicko-policejní šikaně a persekuci,tzv.politicky nekoretním názorům.

Jsme přesvědčeni,že pan Vlastimil Pechanec není skutečným viníkem,v čemž nás utvrdilo velmi podivné pozadí celého případu,který se odehrál 20.7.2001 na diskotéce “V zatáčce“,která se nachází v hotelu Národní dům ve Svitavách,tak i celé soudní jednání a ignorace jasně viditelných důkazů o nevině pana Pechance ze strany Policie ČR (vyšetřovatele policejního rady pplk. Leoše Dvořáka z Krajského úřadu vyšetřování),krajské státní zástupkyně(JUDr. Renáty Vesecké dnes nejvyšší st.zástupkyně v Brně),Krajského soudu ČR v Hradci Králové(soudce JUDr. Luboše Sováka),Vrchního soudu ČR v Praze(JUDr. Martina Zelinky),tak i Nejvyššího soudu ČR v Brně,který zamítl dovolání 23.7.2003 v neveřejném zasedání.To nás jen usvědčilo v tom,že současný soudní systém né vždy spravedlivě soudí a rozhoduje o životech mnoha lidí v této zemi.Svitavský patriot a nacionalista pan Vlastimil Pechanec je vězněn od 21.7.2001 kdy v 10:35hod.přijela policie do jeho bydliště,když byl jako jeden z asi 60 svědků,a až večer byl po mediální hysterii ve večerních hodinách obviněn z vraždy s rasovým podtextem.Možný důvod odsouzení pana Pechance je v práci Policie ČR s odkazem na jeho minulost,možná nezájem šetření se snahou ochránit jiné podezřelé s vlivnějšími konexemi.Možná je to i politická poptávka soudit a trestat „rasově motivované činy“,sud´ jak sud´,hlavně když někdo bude odsouzen. Politické objednávky a perzekuce národní opozice-politických disidentů-jsou dnes ze strany stávajícího tzv. demokratického systému víc než viditelné.

Na této stránce máte možnost seznámit se všemi fakty a důkazy,které se nám za pomoci pana Pechance,jeho rodiny,tak i přátel a lidí,kteří se snaží domoci práva a spravedlnosti-(obnovy trestního řízení)podařilo shromáždit.Vítáme jakoukoliv konstruktivní spolupráci a nová fakta ke kauzám,tak i nabídky právních pomocí a rad pro lidi,kteří jsou terčem politické perzekuce a útlaku jen pro svůj názor.Podporujme společně naše práva,spravedlnost,svobodu/lásku k pravdě,vlasti a identitě.Podporujme svobodu projevu,svobodnou diskuzi,politicky perzekuované proti tyranii systému lži a korupce!Nebuďme otroky prohnilého systému,který chrání a zvýhodňuje nepřizpůsobivé-tzv. pozitivní diskriminací,ale i lidi slušné-se smyslem pro pořádek,pravdu a spravedlnost jako své odpůrce vždy onálepkuje jako:extrémisty,rasisty,antisemity,xenofoby,neonacisty,popírače holocaustu,apod.A ti pak ztrácí i ta základní lidská práva,aniž by se pátralo po skutečné pravdě a příčinách ,které se dají vyřešit bez násilí a persekuce,ale to by musela být vůle k svobodnému dialogu,který my dlouhodobě prosazujeme.Jsme přesvědčeni,že pravda se nebojí zkoumání a proto je našim mottem starší citát Vlastimila Pechance: „Tam,kde vládne bezpráví,je odpor povinností!“

Poznámka: přebírat obsah těchto stránek je možné volně jen s odkazem „převzato z www.Pechanec.info“

V.Pechanec@yahoo.com
(redakce-pechanec.info)

Stránku vytvorili AN Slovensko hit counter

Tip: Chcete si zahrát hazardní hry a to i zcela bez rizika zadarmo? Pak navštivte naše casino a vyberte si. Zábava, recenze na kasina, rady a bonusy jsou tu samozřejmostí. Tak proč to nezkusit,že?